devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 220 m² 220.000 Euro (Selvia)

  Zona/Rruga : Selvia

  Disponojmė njė apartament nė njė zonė shumė tė frekuentuar tė Tiranės, te Selvia, pranė Vilės Gold. Objekti ndodhet nė katin e 5 tė njė kompleksi tė ri me ndertime shumė cilėsore. Apartamenti ka sipėrfaqe 85m2 dhe njė verandė prej 135m2 me orientim lindje. Pėrbėhet nga salloni i bollshėm me dalje nė verandė, dy dhoma gjumit, dy tualetet me dritare dhe veranda. Apartamenti disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14628260_10208822228846664_1058437666_n.jpg
S: 145
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14642738_10208822227566632_554524323_n.jpg
S: 51
Madhesia: 39.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14628125_10208822228766662_1148647110_n.jpg
S: 51
Madhesia: 32.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14627747_10208822228526656_1802068017_n.jpg
S: 50
Madhesia: 26.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14627741_10208822229126671_1643128634_n.jpg
S: 52
Madhesia: 38.8 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298