Shes Mixer profesional per DJ te markes Pioneer DJM300S
Mixeri eshte i blere ne Amerike dhe shoqerohet me converterin per energjine.
Eshte perdorur vetem ne ambjent shtepie dhe eshte ne gjendje te mire
Per me shume specifikime https://www.pioneerelectronics.com/PUSA/DJ/Mixers/DJM-300%7CDJM-300S

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  pioneer-djm-300-s-11767.jpg
S: 187
Madhesia:  28.8 KB