Shėn Valentini nė Strugė, 2 Ditė €19, Nisje mė 14 Shkurt.
Akomodim nė hotel pėr 1 natė qėndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 19 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
- Hotel Izgrev 5* 25 Euro (Fjetje, Mėngjes).
Shtesė pėr Tur nė Strugė dhe Ohėr dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €15.