Udhėtim nė Janinė dhe Meteora, 2 Ditė €59, Nisja mė 11 Shkurt.
Vizitohen: Janinė, Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natė nė Hotel 3* nė Kallabaka.
Udhėtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.