Udhėtim nė Beograd, 3 Ditė €89, Nisje mė 10 Shkurt.
Vizitohet Beograd.
Fjetje dhe Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel.
Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.