kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkoj vend pune Mesues

  Ofroj shėrbimin tim si mėsues pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm nė shkolla publike dhe jo publike tė arsimit tė mesėm tė ulėt dhe arsimit tė mesėm tė lartė (gjimnaze).
  Kam kryer shkollat pėrkatėse pėr lėndėt e mėsipėrme.
  Kam vjetėrsi pune nė tė gjitha ciklet e arsimit tė mesėm parauniversitar, nė shkolla publike dhe jo publike.
  Jam njeri korrekt dhe i pėrkushtuar pas kėtij profesioni.
  Gjithashtu ky njoftim vlen edhe pėr kurse tė lėndėve tė mėsipėrme.
  Kush ėshtė i interesuar pėr shėrbimin tim tė telefonojė nė kėtė numėr: 069 4500 440.

  Cel. : 069 4500 440
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC08196 Fjalori Drejtshkrimor i Gjuhės Shqipe.jpg
S: 761
Madhesia: 28.0 KB