kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkoj vend pune Mesues

  Ofroj shėrbimin tim si mėsues pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm nė shkolla publike dhe jo publike tė arsimit tė mesėm tė ulėt (9-vjeēare) dhe arsimit tė mesėm tė lartė (gjimnaze).
  Kam kryer shkollat pėrkatėse pėr lėndėt e mėsipėrme.
  Kam vjetėrsi pune nė tė gjitha ciklet e arsimit tė mesėm parauniversitar, nė shkolla publike dhe jo publike.
  Jam njeri korrekt dhe i pėrkushtuar pas kėtij profesioni.
  Gjithashtu ky njoftim vlen edhe pėr kurse tė lėndėve tė mėsipėrme.
  Kush ėshtė i interesuar pėr shėrbimin tim tė telefonojė nė kėtė numėr: 069 4500 440.

  Cel. : 069 4500 440
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC08196 Fjalori Drejtshkrimor i Gjuhės Shqipe.jpg
S: 1459
Madhesia: 28.0 KB