+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, kerkoj vend pune Mesues Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm

    Ofroj shėrbimin tim si mėsues pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), Arte, Histori Arti dhe Turizėm nė shkolla publike dhe jo publike tė arsimit tė mesėm tė ulėt (9-vjeēare) dhe arsimit tė mesėm tė lartė (gjimnaze). Kam kryer shkollat pėrkatėse pėr lėndėt e mėsipėrme. Kam vjetėrsi pune nė tė gjitha ciklet e arsimit tė mesėm parauniversitar, nė shkolla publike dhe jo publike. Jam njeri korrekt dhe i pėrkushtuar pas kėtij profesioni. Gjithashtu ky njoftim vlen edhe pėr kurse tė lėndėve tė mėsipėrme. Kush ėshtė i interesuar pėr shėrbimin tim tė telefonojė nė kėtė numėr: 069 4500 440.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DSC08196 Fjalori Drejtshkrimor i Gjuhės Shqipe.jpg
S: 1531
Madhesia:  28.0 KB