Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/2


Frekuenca: 2 Herė nė javė

Orari: 09:30 - 11:00


Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

Kohėzgjatja: rreth 8 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI!!!!!