devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 1, 52 m² 59.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Disponojmė njė ambjent nė njė zonė tė mirė dhe te frekuentuar, Unaza e Re, pėrballė Vilės L. Ambjenti ndodhet nė katin 1 tė njė pallati me ndėrtime shume cilėsore dhe ka sipėrfaqe prej 52m2, mundėsi duplex ,mbasi dyqani ėshtė me lartėsi tė konsiderueshme. Pozicioni strategjik buzė rruge dhe kubatura e rregullt ofron mundėsinė shumė tė mira zhvillimi. Jepet me qera 220 euro ambjenti bashkė me 3 garazhe. I pėrshtashėm pėr magazinė dhe ambjent shitje , ndėrsa pėr shitje marketohet ambjenti pėrfshirė njė garazh.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15175539_10206519676_bsIJM.jpg
S: 235
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15175431_10206519677_D6s9x.jpg
S: 117
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15174644_10206519675_EjjmL.jpg
S: 137
Madhesia: 22.8 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298