devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 77 m² 70.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Disponojmė njė apartament nė njė zonė shumė tė preferuar dhe tė frekuentuar tė Tiranės, 21 Dhjetori,pėrballė Fakultetit tė Inxhinierisė. Apartamenti ndodhet nė katin e shtatė, tė fundit, tė njė kompleksi tė ri dhe me sipėrfaqe prej 77m2. Ka organizim tė mirė dhe pėrbėhet nga salloni i ndenjes sė bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ėshtė i mobiluar.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15592493_10206717428_ltrQV.jpg
S: 251
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15591810_10206717428_d9JJg.jpg
S: 152
Madhesia: 56.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15554975_10206717427_47o2u.jpg
S: 146
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15577441_10206717428_UhlaP.jpg
S: 139
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15554648_10206717427_Rztxh.jpg
S: 134
Madhesia: 51.7 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298