devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 72 m² 85.000 (Blv Zogu I)

  Zona/Rruga : Blv Zogu I

  <p style="box-sizing: border-box; margin-bottom: 10px; line-height: 24px; color: rgb(112, 112, 112); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">Disponojmė nje apartament nė njė nga zonat mė tė sigurta dhe tė preferuara tė Tiranės, Bulevardi Zogu I, pėrballė Ministrisė sė Drejtėsisė. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati ekzistues dhe ka sipėrfaqe prej 72m2. Pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sė bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Apartamenti shitet pjesėrisht i mobiluar.</p><p style="box-sizing: border-box; margin-bottom: 10px; line-height: 24px; color: rgb(112, 112, 112); font-family: &quot;Open Sans&quot;, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">Pėr ta vizituar na kontaktoni</p>

  Cel. : 0699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15086961_10206495600_Zm441.jpg
S: 150
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15086398_10206495599_f0hFj.jpg
S: 91
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15128754_10206495600_OfJAS.jpg
S: 93
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15086443_10206495600_j1GOd.jpg
S: 87
Madhesia: 23.9 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298