kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tavoline e madhe me 4 karige 150 Euro

  Tavolina dhe kariget jan blere para 4 muajsh ne qese tek Jysk dhe jan akoma te reja pasi nuk jan perdorur fare.
  Cel. : 06765425638
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_8085.jpg
S: 188
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_8087.jpg
S: 133
Madhesia: 34.2 KB