devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 57 m² 52.000 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Apartamenti ndodhet nė njė zonė shumė pranė qendrės sė Tiranės, Rruga ` Siri Kodra`. Ėshtė nė katin e parė tė njė pallati ekzistues me sipėrfaqe prej 57m2. Ka organizim tė mirė tė ambjenteve dhe kubaturė tė rregullt. Nė pėrbėrje tė tij ka sallonin e ndenjes sė bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare. Ka pozicion shumė tė mirė ndaj diellit dhe orientim jug, gjithashtu disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15942036_10209651488_5aOlX.jpg
S: 111
Madhesia: 55.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15969863_10209651491_5PEWO.jpg
S: 58
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15941991_10209651489_dQVVg.jpg
S: 59
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15941946_10209651488_jIc8Q.jpg
S: 56
Madhesia: 33.1 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298