devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 31 m² 76.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Disponojmė njė ambjent nė njė nga zonat mė tė frekuentuara dhe tė sigurta tė Tiranės, Rruga `Myslym Shyri`, pranė Drejtorisė sė Policisė. Ambjenti ndodhet nė katin e dytė nė njė qendėr biznesi me sipėrfaqe 31m2. Ambjenti disponon fasadė xhami dhe njė tualet. Ėshtė mjaft i favorshėm pėr zyra. Aktualisht ėshtė ė dhėnė me qera nė vlerėn prej 200Euro/muaj.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15591850_10206711678_pH75u.jpg
S: 150
Madhesia: 54.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15577639_10206711679_npGGC.jpg
S: 90
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15540212_10206711679_vQOCg.jpg
S: 94
Madhesia: 24.5 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298