devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes hotel 322 m² 1.000.000 Euro (Rr Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Rr Qemal Stafa

  Hoteli ka pozicion mjaft tė favorshėm, vetėm 1 km larg Qendrės sė Tiranės, Rruga ` Qemal Stafa`. Ėshtė 4 katėsh me ndėrtim total prej 322m2. Kati i parė ka nė pėrbėrje recepsionin dhe njė Bar-Kafe pėr tė gjithė klientėt e hotelit, tre katet e tjera janė tė organizuara nė dhomat ku nė total ka tetė dhoma, secila disponon njė tualet. I gjithė ambjenti i hotelit ėshtė i arreduar me shije dhe pajisjet ndėr mė bashkėkohoret. Disponon dhe njė parking privat pėr klinetėt. Aktualisht ėshtė i dhėnė me qera nė vlerėn 2000Euro/muaj.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83369160.jpg
S: 190
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44487640.jpg
S: 111
Madhesia: 29.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83256799.jpg
S: 112
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83256574.jpg
S: 105
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83256946.jpg
S: 109
Madhesia: 23.4 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298