Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

Nė Bulevardin Zogu 1,shitet apartament 2+1+banjo +ballkon, me sipėrfaqe 80m2.Apartamenti ndodhet nė katin e 4 tė njė pallati ekzistues 6 katesh.Shitet i rregulluar dhe i kompletuar. Ėshtė me hipotekė dhe shitet 85000 euro.

Cel. : 00355682812116