kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 15.000 Leke Paisje per berjen e Bukes, Kekut dhe makaronave

  Shes paisje per berjen e Bukes, Kek dhe makarona. Masa 1 KG. Me 11 procese.
  E re e paperdorur asnjehere dhe e blere ne Prage.
  Ne dyqan shitet Minimalisht 30.000 Leke.

  Cel. : 0692605470
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_9363.JPG
S: 41
Madhesia: 74.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_9361.jpg
S: 17
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_9360.JPG
S: 18
Madhesia: 93.8 KB