kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje 20.000 Leke

  Shes paisjen e fitnesit si ne foto ABCoster. e Blere ne Greqi 350Euro e paperdorur fare dhe bile e pamontuar.
  E pershtatshme per te gjitha muskujt e trupit.
  Ushtrimet mund ti shikoni dhe ne youtube, "ABCoster"

  Cel. : 0692605470
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_9768.PNG
S: 544
Madhesia: 188.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu