kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes Paisje Sportive per dobsim 20.000 Leke

  Shes paisjen ABCoster si ne foto per dobesim dhe formim muskujsh e paperdorur asnjehere dhe as e montuar, e blere ne Greqi 350Euro.
  Gjithashtu mund ta shikoni dhe menyren e stervitjes ne youtube me emrin ABCoster. E pershtatshe per te gjithe muskujt e barkut sidomos per barkun.

  Cel. : 0692605470
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_9768.PNG
S: 242
Madhesia: 188.6 KB