kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour 😍😍Shopping dhe vizite ne Itali dhe Zvicer #zvicer #oferta

  😍😍Shopping dhe vizite ne Itali dhe Zvicer #zvicer #oferta #itali #udhetime
  20 - 22 Janar 2017


  20/01/2017 Nisja ne oren 06:30 me avion per ne Milano. Nisja me autobus ne drejtim te Luganos, gjate rruges vizite e shkurter ne qytetin e Como-s, vizite e qendres se qytetit te Luganos: shetitorja buze liqenit, parku i qytetit dhe vila Ciani. Pasdite shopping ne qendren Outlet Fox Town. Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.
  21/01/2017 Nisja me autobus ne drejtim te Outlet-it ne Serravalle ne afersi te Genoves per shopping. Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.
  22/01/2017 Vizite e qendres historike te Milanos: piazza del Duomo, katedralja, galeria Vittorio Emanuele II etj. Shopping ne qender te Milanos. Rreth ores 17:00 do te nisemi drejt aeroportit te Milanos per te marre avionin ne oren 19:30 per ne Tirane.
  Cmimi: 399 EUR per person


  Te perfshira:
  ➡Udhetimi me avion..
  ➡Akomodimi ne hotel dhe mengjesi.
  ➡Shetitjet dhe vizitat sipas programit.
  ➡Transfertat sipas programit.
  ➡Guida ne shqip.
  ➡Asistenca gjate gjithe udhetimit
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: italia fest 3.jpg
S: 31
Madhesia: 10.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours