Shopping dhe vizite ne Itali dhe Zvicer #zvicer #oferta #itali #udhetime

20 - 22 Janar 2017


20/01/2017 Nisja ne oren 06:30 me avion per ne Milano. Nisja me autobus ne drejtim te Luganos, gjate rruges vizite e shkurter ne qytetin e Como-s, vizite e qendres se qytetit te Luganos: shetitorja buze liqenit, parku i qytetit dhe vila Ciani. Pasdite shopping ne qendren Outlet Fox Town. Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.21/01/2017 Nisja me autobus ne drejtim te Outlet-it ne Serravalle ne afersi te Genoves per shopping. Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.22/01/2017 Vizite e qendres historike te Milanos: piazza del Duomo, katedralja, galeria Vittorio Emanuele II etj. Shopping ne qender te Milanos. Rreth ores 17:00 do te nisemi drejt aeroportit te Milanos per te marre avionin ne oren 19:30 per ne Tirane.Cmimi: 399 EUR per person

Te perfshira:

➡Udhetimi me avion..

➡Akomodimi ne hotel dhe mengjesi.

➡Shetitjet dhe vizitat sipas programit.

➡Transfertat sipas programit.

➡Guida ne shqip.

➡Asistenca gjate gjithe udhetimit