kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore ASPIRATOR I RI VEGA,AKOMA NE KUTI, TRAKEAL , GOJE OSE HUNDE 20.000 Leke

  Aspirator marca Italiane VEGA UNO.

  I RI, AKOMA NE KUTI .( I blere personalisht ne Itali )

  SHERBEN PER ASPIRIMIN E LIKUIDITETEVE TRAKEAL , TE GOJES OSE TE HUNDES , pas nje nderhyrje kirurgjikale
  PER CDO LLOJ MOSHE (PER FEMIJE DHE TE RRITUR )
  PROFESIONALE PER PERDORIM SHTEPIAK
  Cel. : 0673003382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aspiratore-chirurgico-vega-uno.jpg
S: 122
Madhesia: 19.9 KB