kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, njoftim partner bisnesi per zgjerim aktiviteti.

  Modifikime per furgona Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault,etj etj Design&New Concept.Minibus-Center eshte firma Shqiptaro - Turke e modifikimeve te furgonave dhe te autobuseve. Ka nje eksperienc pune 20 vjecare ne shnderrimin e furgonave te mbyllur ne minibus per udhetar. Vizioni yne eshte te ndertojme dhe te krijojme industrin e modifikimit te makinave per pasagjer ne Shqiperi. Stafi yne eshte i berbere nga specialiste turq dhe shqiptare te cilet kane nje eksperience 20 vjecare ne modifikimin e furgonave dhe autobusve ne Bursa,Turqi.Ne ofrojme risi e profesionalizem qe nga faza e pare e dizenjimit dhe deri ne realizimin perfundimtar te shendrrimit te automjetit.
  Minibus-Center garanton shpejtsi dhe cilesi maksimale ne krijimin e makinave te personalizuara,ne varsi te nevojave dhe kerkesave te klienteve tane.
  Minibus-Center ju garanton perkushtim, korrektese, dhe staf mikprites.
  Ofrojme minibuse lluksose me qera.


  cel 0699374444
  www.minibus-center.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1435134299449.jpg
S: 275
Madhesia: 56.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1497298213170.jpg
S: 274
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1507057364341.jpg
S: 247
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_10213960539547375.jpg
S: 261
Madhesia: 38.5 KB  


  Rr. Mark Prekperaj perballe shkolles 9 vjecare
  Gjergj Fishta 3 Tresh Insitut
  +355 69 937 44 44

  www.minibus-center.com