Oferte!

Ofrojme pajisje pasticerie.Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje pasticerie banak, frigorifer reklamimi dhe furre profesionale. Me cmime te arsyeshme . Per me shume informacion mund te kontaktojme ne numrin 0699677563.Vendndodhja ne Tirane.
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image2.jpg
S: 42
Madhesia:  27.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image3.jpg
S: 57
Madhesia:  34.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image1.jpg
S: 107
Madhesia:  36.4 KB

Cel. : 0699677563

Cel. : 0699677563