devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 55.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Disponojmė apartament pėr shitje i cili ndodhet nė njė zonė shumė tė zhvilluar dhe tė frekuentuar tė Tiranės,Rruga `Myslym Shyri`. Ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati tė ekzitues me sipėrfaqe prej 60m2. Ka organizim tė mirė tė ambjenteve dhe kubaturė tė rregullt. Pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sė bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15878128_75958601418_M6Onj.jpg
S: 429
Madhesia: 13.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15841259_75958608752_9p4RU.jpg
S: 314
Madhesia: 51.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15878367_75958625418_kI843.jpg
S: 323
Madhesia: 45.9 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298