kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart shes ARREDO-DUE Paisje Industriale Profesionale


  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
  - Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik.
  - Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja.
  - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj.
  - Cmimet me te mira ne treg.

  Kontakt 0672012230 /
  Rruga 'Teodor Keko' , unaza e re ngjitur me uren e Lanes.
  web:
  http://arredodue.al/

  /// ARREDO-DUE /// GARANCI - SIGURI - SUPORT TEKNIK ///
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ARREDO-DUE.jpg
S: 76
Madhesia: 65.4 KB  

  Rr. 'Teodor Keko' - Tirane
  unaza e re ngjitur me uren e Lanes

  Tel. 067 20 12 232
  arredo2011@yahoo.it
  www.arredodue.al

  Arredo Due