Kompania 3d Studio si rrjedhojė e rritjes sė saj kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz .

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Financiere .Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:  • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Ekonomik.
  • Tė ketė minimumi 2 vite eksperiencė pune.
  • Tė zotėrojė programin Kontabiliteti Alpha.
  • Mosha e preferuar 25-35vjec.
  • Vendbanim ne Durres


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn : hr@3dstudio.al.