Apliko Per Karrieren e Endrrave 🤑
Dergo CV tende:
Email: info@futurehome.al
Tel: +35548338266

Future Home Real Estate,Kompania me e madhe Shqiptare e ndermjetesimit te Pasurive Te Paluajtshme kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja.🗣
Kualifikimet dhe Aftesitė:
• Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
• Tė dijė gjuhė tė huaj.
• Tė dijė tė pėrdorė programet bazė tė kompjuterit.
• Mosha e kandidateve preferohet tė jetė mbi 23 vjeē.
• Energjik/e dhe ambicioz/e.
• Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi