Albacall
Kliko
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Mundesi e Arte Punesimi ne FUTURE HOME Real Estate

  Ende i pa punė?

  Flet mirė dhe zotėron konfidencė tė lartė?
  Do tė largohesh nga punėt sedentare tė zyrave monotone?
  Kjo ėshtė mundėsia Jote! Jo e tė gjithėve!
  We are Hiring!!


  Dėrgo CV tėnde:

  Email: info@futurehome.al
  Tel: +35548338266
  Aplikoni : http://futurehome.al/apply


  Future Home Real Estate,Kompania mė e madhe Shqiptare e Ndėrmjetėsimit Tė Pasurive Tė Paluajtshme kėrkon tė zgjerojė stafin e saj me kolegė qė e duan punėn dhe pėlqejnė sfidat e reja.


  Kualifikimet dhe Aftėsitė:  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Tė dijė gjuhė tė huaj.
  • Tė dijė tė pėrdorė programet bazė tė kompjuterit.
  • Mosha e kandidateve preferohet tė jetė mbi 23 vjeē.
  • Energjik/e dhe ambicioz/e.
  • Aftėsi tė mira komunikimi dhe prezantimi
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: alidemi.jpg
S: 438
Madhesia: 28.8 KB  


  Rr: "Teodor Keko"
  Mbrapa OZONE ELECTRONICS

  +355 (0) 48338266

  info@futurehome.al

  www.futurehome.al

  futurehome.al