Albacall
Kliko
Apply Saudia Cabin Crew Vacancy
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Mundesi e Arte Punesimi ne FUTURE HOME Real Estate

  Apliko Per Karrieren e Endrrave 🤑
  Dergo CV tende duke specifikuar ne subjekt pozicionin :

  Email: info@futurehome.al
  Tel: +35548338266

  Future Home Real Estate,Kompania me e madhe Shqiptare e ndermjetesimit te Pasurive Te Paluajtshme
  kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja ne pozicionin e konsulentit imobiliar .🗣


  Kualifikimet dhe Aftesitė:

  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Tė dijė gjuhė tė huaj.
  • Tė dijė tė pėrdorė programet bazė tė kompjuterit.
  • Mosha e kandidateve preferohet tė jetė mbi 25 vjeē.
  • Energjik/e dhe ambicioz/e.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71d0efd7-5275-4de4-8484-b4e8ce1adc1b.jpg
S: 2249
Madhesia: 38.0 KB  


  Rr: "Teodor Keko"
  Mbrapa OZONE ELECTRONICS

  +355 (0) 48338266

  info@futurehome.al

  www.futurehome.al

  futurehome.al