Future Home Real Estate nė rritje tė vazhdueshme nė tregun e Biznesit tė Pasurive te Patundshme, kėrkon Konsulent Imobiliar

Pozicioni i punės: Konsulent/Agjent Imobiliar.

Pėrshkrimi:
Konsulent Imobiliare ėshtė ndėrmjetėsues nė transaksione pėr pronat e patundshme. Ai ofron pėr klientin kėshillim, negocim dhe finalizim tė kontratave tė qerasė dhe tė shitjes. Konsulenti Imobiliar duhet tė ketė aftesi tė mira komunikimi dhe prezantimi.

Kualifikimet dhe Aftesitė:
• Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
• Tė dijė gjuhė tė huaj.
• Tė dijė tė pėrdorė programet bazė tė kompjuterit.
• Mosha e kandidateve preferohet tė jetė mbi 23 vjeē.

Nėse mendoni qė jeni kandidati i duhur, ateherė dergoni CV nė adresėn tonė tė emailit info@futurehome.al

Email : info@futurehome.al