devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi 110 m² 200.000 Euro (Rruga e Barrikdave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikdave

  Disponojmė njė ambjent nė njė zonė shumė tė preferuar dhe tė frekuentuar tė Tiranės, Rruga e Barrikadave. Ambjenti ėshtė 3katėsh me sipėrfaqe 110m2 nė total. Ka pozicion mjaft strategjik, buzė rrugės kryesore dhe me fasadė xhami. Katet lidhen me njėri-tjeterin me shkallė tė brendshme. Njėri nga katet ėshtė i investuar nė parket ndėrsa dy tė tjerėt nė dysheme me pllaka. Opsion mjaft i mirė pėr investim si, klinikė, zyra, dyqan etj. Disponon dy tualete. Ka dokumentacion tė rregullt hipotekor.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15328396_74490991232_IfRuM.jpg
S: 162
Madhesia: 81.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15356983_74491027565_Tef7T.jpg
S: 98
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15310911_74491023232_hSiyM.jpg
S: 96
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15387480_74490955232_Ee3Om.jpg
S: 100
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15424538_74490903232_zuJXA.jpg
S: 98
Madhesia: 46.5 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298