kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex Analog SIEMENS 1.500 Euro

  Shes Panoramex Analog SIEMENS.Paisja eshte ne gjendje pune dhe kush eshte i interesuar mund te vije ta shikoje.Cmimi eshte 1500 euro.....Paisja vetem shitet dhe nuk nderrohet.Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel:0692087828

  Cel. : 0692987828
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0278[1].jpg
S: 331
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0279.jpg
S: 186
Madhesia: 56.7 KB