devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 56 m² 58.000 Euro (Siri Kodra)

  Zona/Rruga : Siri Kodra

  Disponojmė njė apartament nė njė zonė tė mirė tė Tiranės, Rruga `Siri Kodra`. Ndodhet nė katin e 7 tė njė pallati 10-katėsh dhe me njė sipėrfaqe prej 56m2. Pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Salloni ka dalje nė ballkon i cili tė ofron njė pamje shumė tė mirė tė Tiranės. Disponon orientim jug.
  Pėr ta vizituar na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14804945_716776548469518_984369595_n.jpg
S: 224
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14875037_716776591802847_375918156_n.jpg
S: 118
Madhesia: 60.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14812906_716776561802850_2027559741_o - Copy - Copy.jpg
S: 110
Madhesia: 13.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14859382_716776475136192_134434514_o.jpg
S: 111
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14859437_716776478469525_282039821_o.jpg
S: 118
Madhesia: 43.0 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298