kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes banak per lokale ose restorante 150.000 Leke

  Banak druri per lokale dhe restorante, ne gjendje shume te mire, 1 vit i perdorur. Lartesia 1.20m & gjatesia 4m. Ne cmim perfshihen edhe nje kontrabufe sebashku me mensolat.

  Cel. : 00355696667788
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2016-12-30 at 17.40.59.jpg
S: 926
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2016-12-30 at 17.41.01.jpg
S: 429
Madhesia: 32.2 KB