kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes karroce trio chicco 18.000 Leke

  Shes karroce trio chicco. Karroca permban dy skelete nje dimerore dhe nje verore + soxholinon qe perdoret dhe per karrocat dhe per makinen. Karroca esht ne gjendje shum te mire. Eshte blere ne Itali. Ju faleminderit.

  Cel. : 0696417177
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161229_231957.jpg
S: 108
Madhesia: 77.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161229_231739.jpg
S: 79
Madhesia: 95.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161229_231817.jpg
S: 76
Madhesia: 76.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161229_231852.jpg
S: 70
Madhesia: 53.5 KB