kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Krevat + dyshek ortopedik + kellef dysheku 18.000 Leke

    Shitet krevat druri me permasa 90 X 200 cm (standart), ngjyre kafe. Krevati ka gjithashtu nje dyshek ortopedik si dhe kellefin e dyshekut. Cmimi 18000 lek. Nese blini dy krevate + 2 dysheke ortopedike, cmimi eshte 33000 leke.Cel. : 0697888805
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  52d2a5eacef36-1389536746-270b8ab195074f4287e1063900ff6824-0.jpg
S: 827
Madhesia:  48.6 KB