kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tastier TV . Syze 3D . Samsung 140 Euro

  Shiten Tastjer TV Samsung me Bluetoothe . dhe 2 pale Syze 3D Samsung me Karikim te Reja te pa perdorura cmimi 140 Euro per te treja i pa diskutueshem.

  cel. 0672770000 .

  Cel. : 0672770000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15726917_10154832651523904_6047202277669532101_n.jpg
S: 353
Madhesia: 32.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15697230_10154832650188904_57094894749945058_n.jpg
S: 168
Madhesia: 49.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15727343_10154832650128904_2801136170803900462_n.jpg
S: 168
Madhesia: 21.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15672701_10154832650003904_6174419465246068609_n.jpg
S: 163
Madhesia: 22.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu