Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Volkswagen Polo Viti 2012, 8.800 Euro  Volkswagen polo viti 2012 e sapo ardhur nga Gjermania. Letrat Full kasko per nje vit.
  Km 94000 Motori 1.2 diesel nė gjendje shumė tė mirė.
  Motori dhe Kamio ne gjendje shume te mire.
  llamarina nuk ka asnjė gėrvishtje Tapiceria e pastėr.
  Goma tė reja. Sinjalet nė pasqyrė.

  Cmimi : 8800 euro

  Cel :
  069 985 5555
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15589677_1697735463851264_195496508170065516_n.jpg
S: 658
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15698335_1697735693851241_5247940499907119933_n.jpg
S: 295
Madhesia: 50.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15698241_1697735770517900_5139153296483517457_n.jpg
S: 372
Madhesia: 38.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15697391_1697735570517920_7212203111426478953_n.jpg
S: 288
Madhesia: 26.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15697349_1697735490517928_2111546019374402126_n.jpg
S: 342
Madhesia: 39.0 KB    Autostrada Tirane-Durres,
  pėrball QTU, Tiranė
  0699855555

  Lista me makinat - okazione

  Shes Makina

  Blejmakina.al