1. Standart Tirane, shes Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

  Laptop Asus, i ri, modelet me te fundit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim,
  • Model i ngjashem me MacBook Air,
  • Ekran 14inc,
  • Procesor dual core,
  • Hardisk 320 gb,
  • Wireless,
  • Web cam,
  • Ngjyre e zeze,

  Mjaft i paraqitshem, ideal per perdorim personal apo dhurate, bashke me nje cante.

  Cmimi 210 eur i diskutuar.

  Cel : 0672883682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AsusX4001New.jpg
S: 220
Madhesia: 20.0 KB