kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mobilje antike Italjane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,, numri i kon 0694870263 is0674585749

  Cel. : 0694870263 okomse 0674585749 Adresa ne Tirane prane ish ekspozites ,ose pran gykates ,,,,,,kemi komplete pjatash dhe filxhana gjermane bavaria si dhe abazhur rMurano ,,si dhe piktura me firme autori te vitit 1900,,,Te gjitha me 30% ulje....likudim total,,,dyqani mbyllet ,kjo oferte eshte deri ne 25 korrik
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1785986044750681.jpg
S: 298
Madhesia: 77.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1785993391416613.jpg
S: 212
Madhesia: 59.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1785985701417382.jpg
S: 223
Madhesia: 81.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170601_115742.jpg
S: 136
Madhesia: 76.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170909-WA0003.jpg
S: 12
Madhesia: 69.0 KB