kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,, numri i kon is0674585749 ose 0695399204 ose 0695399204 kemi dhe piktura me autor italjan dhe francez

  Cel. : 0694870263 okomse 0674585749 Adresa ne Tirane prane ish ekspozites ,ose pran gykates ose perball restorant Grepi I Arte ,,,,,,kemi komplete pjatash dhe filxhana rdgjermane bavaria si dhe abazhur rMurano ,,si dhe piktura me firme autori t. Antike Devid. Kemi dhe pulla shum te vjetra ..e
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190612_170518.jpg
S: 59
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1785985701417382.jpg
S: 1415
Madhesia: 81.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190611_184439.jpg
S: 71
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190611_205858.jpg
S: 68
Madhesia: 35.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu