kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes krevat per femije 0-5vjec 10.000 Leke

  shes krevat portativ per femije i markes Junior's, sherben edhe si box, perdoret qe ne moshen 0 deri ne 5vjec, eshte i lehte ne trasportim kur shkon me pushime, i pajisur me dyshek dhe canten e saj per transport. Dysheku eshte super ortopedik prodhim italian.

  tel 042341375
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_144435.jpg
S: 406
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_144207.jpg
S: 155
Madhesia: 63.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_144814.jpg
S: 167
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_153100.jpg
S: 162
Madhesia: 23.3 KB