kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes karroce Peg Perego 20000 lek

  shes karroce per femije, e perdorur por ne gjendje shume te mire, e blere ne Itali e markes Peg Perego. e pershtatshe per femije nga mosha 0-4vjec.
  Ka dy tipe mbulesash verore dhe dimerore,mbeshtetesja e trupit ka tre pozicione: e shtrire per gjume, per shplodhje dhe pozicionin ulur, eshte e pajisur me nje kosh te madh per pazar dhe rrjete,ēante Peg Perego per rrobat, rrotat e para jane plotesisht te rrotullueshme duke bere te mundur kthimin e shpejte te karroces ne kthesa apo pengesa, e pajisur me sistem frenash, mushama mbrojtese per shiun si dhe rrjete per mickonjat, karroca eshte ngjyre blu me te bardhe, e palosshme dhe shume praktike.

  Tel. : 042341375
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_154723.jpg
S: 237
Madhesia: 75.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_155313.jpg
S: 182
Madhesia: 63.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_161408.jpg
S: 176
Madhesia: 72.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_154128.jpg
S: 169
Madhesia: 62.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161001_160452.jpg
S: 345
Madhesia: 94.2 KB