kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart shes ARREDO-DUE PAISJE PER SUPERMARKETE


  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
  - Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci - Siguri - Suport teknik.
  - Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja.
  - Cmimet me te mira ne treg.
  - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj.

  Kontakt 0672012230 / 0672012232
  Adresa: Yrshek, rruga '7 Nentori' 1km pas Top-Chanel.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fq 5.jpg
S: 96
Madhesia: 66.8 KB  

  Rruga: '7 Nentori' Yrshek, 1km pas Top-Chanel.

  Tel. 067 20 12 232
  arredo2011@yahoo.it
  www.arredodue.al

  Arredo Due