kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart shes ARREDO-DUE PAISJE PER SUPERMARKETE


  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
  - Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci - Siguri - Suport teknik.
  - Konsulence dhe projektim per ambjentet tuaja.
  - Cmimet me te mira ne treg.
  - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj.

  Kontakt 0672012232
  Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fq 5.jpg
S: 108
Madhesia: 66.8 KB  

  Adresa: Autostrada Tirane-Durres km0, qendra tregtare 'Casa Italia' kati 3

  Tel. 067 20 12 232
  arredodue.al@gmail.com
  www.arredodue.al

  Arredo Due