kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes port bebe per femije 0-6 muajsh.nje muaj e perdorur. 4.000 Leke

  Portbebe esht e pershtatshme per femije 0-6 muaj.esht e ngrohte per dimer.eshte bler 70 mij lek te vjetra dhe shitet 40 mij lek te vjetra..esht ne gjendje shume te mire pasi esht vetem nje muaj e perdorur.

  Cel. : 0698467818
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_954072267995207.jpg
S: 211
Madhesia: 47.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_954072327995201.jpg
S: 131
Madhesia: 27.4 KB