Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Renault Megane Viti 2003, 1900 euro  OKAZION SHITET MAKINE

  RENAULT MEGANE DCI 1.9 kambio manuale, 1900 CV, naftė, ngjyre gri perle, viti 2003, 170000 km.
  Airbag, kasetofon/mp3, abs, disqe alumini, me dogane. Motori dhe kamio me garanci. Klima.
  Komanda ne timon. Pasqyrat, xhamat e sediljet elektrike. Tapiceri e re, goma te reja.
  Xhenerikisht perfekte.

  Cmimi : 1900 euro

  Cel :
  069 985 5555
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13934735_1635271170097694_3940148222991905977_n.jpg
S: 799
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13906922_1635271233431021_8864638421337466676_n.jpg
S: 524
Madhesia: 49.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13962647_1635271343431010_5982242042261492235_n.jpg
S: 570
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13906701_1635271266764351_4554116200541190149_n.jpg
S: 600
Madhesia: 33.1 KB  


  Autostrada Tirane-Durres,
  pėrball QTU, Tiranė
  0699855555

  Lista me makinat - okazione

  Shes Makina

  Blejmakina.al