kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Laptop i ri nga Austria ultra slim 14inc + cante 255 eur i diskutuar

  Laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria.

  • praktik dhe i lehte ne mbajtje,
  • parametra mjaft te mira per cdo lloj perdorimi,
  • procesor dual core,
  • hardisk 320 GB,
  • wireless,
  • web cam.


  Cmimi 255 eur i diskutuar.

  Cel 0675299998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: asusX401A_5.jpg
S: 134
Madhesia: 11.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu