kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.arredodue.al


  ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.
  - Pergjigjemi ne kohe rekord me Garanci dhe Suport teknik.
  - Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja.
  - Gjithcka ju duhet per biznesin tuaj.
  - Cmimet me te mira ne treg.

  http://arredodue.al/

  Kontakt: 0672012232 / 0672012230
  Adresa: rruga '7 Nentori' Yrshek, 1 km pas Top-Chanel.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LOGO OK OK OK-Model.jpg
S: 189
Madhesia: 10.8 KB  

  Rruga: '7 Nentori' Yrshek, 1km pas Top-Chanel.

  Tel. 067 20 12 232
  arredo2011@yahoo.it
  www.arredodue.al

  Arredo Due