kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion Aparat Fotografik Sony 12.000 Leke

  Shes aparat fotografik sony per arsye emigrimi pasi nuk me nevojitet me. Cmimi 12,000 leke te reja I diskutueshem. Aparati eshte ne gjendje shume te mire, me autofocus, dhe kabellin per play ne TV. Aparati ka playmode dhe muzike per preview te te gjitha fotove ne menyra te ndryshme. me beni sms ne viber, whatsap, ose me tel ne 0692028688.

  Cel. : 0692028688
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 246490237_2_1000x700_sony-cyber-shot-dsc-w120-camera-72-mega-pixel-upload-photos_rev001.jpg
S: 516
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 81149_sony12megapixelbig.jpg
S: 288
Madhesia: 35.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu